Traliukas Kaune

Yra daug puikių priežasčių kviesti traliuką Kaune. Žinant jus ir jūsų keleivius – ir jūsų automobilį – bus saugu įvykus bet kokiam nesklandumui, tai yra viena iš geriausių narystės privilegijų. Traliukas Kaune pasirūpins viskuo, jei jūs sustabdysite kelio pusėje esant garantuotai plokščiapėdybei ir minkštus vilkimo diržus, realiu laiku stebėsite tarnybinį traliuką ir neribotą pagalbos tarnybų skambučių skaičių per metus.

Nelaukite amžinai, kol traliukas Kaune pasirodys, ir susimąstykite, kiek laiko įstrigsite. Traliukas Kaune leidžia realiuoju laiku išmaniajame telefone stebėti autokrautuvo buvimo vietą. Tai ne tik pašalina netikrumą, bet ir gali suteikti laisvės persikelti į palankesnę vietą, kol lauki tralo atvykimo. Taip pat galite gauti teksto pranešimų atnaujinimus su numatomu atvykimo laiku. Bet kokiu atveju, „Tralas Kaune“ suteikia jums tokio lygio paslaugų, kokio tikitės iš „Hagerty“ vardo.

Kiekvienas gali prisijungti prie „Traliukas Kaune“ klubo, nesvarbu, ar jūsų garažas pilnas klasikos, ar vis dar ieškote tobulo svajonių automobilio – nereikia draudimo.

Vairuotojų klube yra trys mokamos narystės lygiai – 1, 2 ir 3 pavarų – ir kiekviename iš jų siūlomas skirtingas pagalbos kelyje lygis: 1 ir 2 pavarų dangčių klasika ir modernūs kolekcionuojami daiktai (arba automobiliai, net jei neturite informacijos apie mus), o „3 Gear“ apima kiekvieną jūsų namų automobilį, net ir kasdienius vairuotojus.

Traliukas Kaune
Traliukas Kaune

Lengvatos tampa geresnės, kai tik pavarų dėžės tampa aukštesnės, tačiau net „1st Gear“ apima neribotus skambučius aptarnauti, apima 15 mylių vilkimo ir suteikia 50 USD greitosios pagalbos kelyje tarnyboms, tokioms kaip degalų pristatymas ar plokščių padangų remontas. „Second Gear“ padidina lengvatas iki 60 mylių už vilkimą ir 100 USD pagalbos kelyje ir prideda draugų ir šeimos pranešimus, kad galėtumėte automatiškai siųsti atnaujinimus svarbiems žmonėms jūsų gyvenime. „Third Gear“ yra 150 mylių už vilkimą visose jūsų transporto priemonėse, taip pat ir visos kitos lengvatos.

Tralas Kaune“ taip pat apima priekabų vilkimą. Panašiai, kaip klasikinėje klasėje, 1-oji ir 2-oji pavaros dengia jūsų automobilio vilkiką ir klasikinė, 3-ioji – taip pat pagalba jūsų vilkikui. (Žinoma, mes vis tiek organizuosime pirmosios ir antrosios pavarų narių vilkiko pagalbą kelyje, bet papildomos išlaidos neįtrauktos į tuos narystės lygius.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *