„Apple“ „iPhone 7“ yra parduodama nenugalimomis kainomis restauruotoje būsenoje

„Apple“ 2016-aisiais išleistas „iPhone 7“ pastaruoju metu buvo žinomas kaip vienas iš Vokietijos teisminio nagrinėjimo objektų, kuris baigėsi laikinu vietiniu pardavimu, o ne kaip bet kokių saldžių JAV sandorių veikėjas. Tačiau šiandien tik „Woot“ parduoda 4,7 colio spalvas tam tikromis nenugalimomis kainomis 32 ir 128 GB konfigūracijose, kurias garantuoja 90 dienų ribota garantija.

Tai yra natūraliai atnaujinti įrenginiai, išbandyti kaip „visiškai veikiantys“, net jei jie gali ne taip karšti, kad „vidutinio lygio nusidėvėjimas, įskaitant (bet neapsiribojant) įbrėžimus, įlenkimus ir dings.“ Dėl švelnios $ 219,99, tokį prietaisą galite gauti rožių aukso dažų darbe, kuriame yra 32 gigantai duomenų apie laivą. Tai A1778 variantas, teikiantis paramą GSM vežėjams, pvz., AT&T ir T-Mobile, bet ne CDMA tinklams „Verizon“ ir „Sprint“.

Tuo tarpu, $ 259,99, jūs iš tikrųjų galite rinktis iš A1778 ir A1660 modelių, kuriuose yra 128 „iPhone 7“, o pastarieji yra suderinami su visais keturiais pagrindiniais JAV belaidžio ryšio paslaugų teikėjais. Abi yra prieinamos rožių aukso ir juodos spalvos parinktyse, ir nesvarbu, ar pasirinksite 32 ar 128GB „iPhone 7“, galite gauti nemokamą standartinį šalies laivybą su „Amazon Prime“ nare.

Akivaizdu, kad laisvu ranku iranga „Woot“ priklauso e-komercijos milžinui, o tai reiškia, kad neturite jokios priežasties nerimauti dėl šių prietaisų esančios padėties. Tai 100 proc. Patikimas el.

Svarbu nepamiršti, kad Apple „iPhone 7“ tiesiogiai parduoda, pradedant nuo žymiai didesnio 449 USD. Prietaisas turi pakankamai galingą „A10“ sintezės mikroschemą ir gali stebėti, kad šviesos įsijungtų pernelyg ilgą laiką tarp įkrovimo, atsižvelgiant į jo mažą akumuliatoriaus dydį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *