Samsung Galaxy S10 dėklai

Samsung Galaxy S10 dėklai yra pirmasis didžiausias išmanusis telefonų išleidimas iš 2019 m.

Mūsų patogus vadovas apie numatomą „Galaxy S10“ išleidimo datą, specifikacijas ir kainos ypatybes, taip pat visus naujausius nutekėjimus, nuotraukas ir gandas iš viso. naująjį telefoną ir atsakykite į svarbų klausimą, ar „Galaxy S10“ turės 5G.

Naujausios „Samsung Galaxy S10“ naujienos – „LEAKED Galaxy S10“ praktinis vaizdo įrašas atskleidžia viską
Vos per kelias dienas „Samsung“ pristatys „Galaxy S10“ pasauliui „San Francisco“ starto renginyje, tačiau naujai nutekėjęs „Galaxy S10“ vaizdo įrašas išliko mažai vaizduotės.

Vasario 14 d. JK telefono mažmenininkas „Mobile Fun“ paskelbė pirmąjį „Galaxy S10“ vaizdo įrašą „YouTube“ kanale.

Jis parodo 6,4 colių „Galaxy S10 Plus“ dėklai modelį ir, atrodo, patvirtina, kad telefone bus penkios kameros ir rodomas pirštų atspaudų skaitytuvas.

Prieš tai pasidalino turkinio įkrovimo išmaniojo telefono dėklai 13 vasario mėn. Nutekėjęs vaizdas, suteikiantis mums geriausią idėją, ko tikėtis iš prietaiso.

Paveikslėlis yra super dydžio „Galaxy S10 Plus dėklai“ ir buvo paskelbtas „Twitter“ patikimu mobiliuoju „Evan Blass“.

Ši nutekėjusi reklama pasižymi „Galaxy S10 Plus dėklai“ vaizdu ir patvirtina, kad ji turės ausinių lizdą, taip pat dvigubą „selfie snapper“.

Ši kamera bus plyšta į „skylės punch“ lizdą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, kuris yra beveik šerdis, tai Samsung Galaxy S10 dėklai.

„Samsung Galaxy S10 dėklų“ kaina – kiek „Galaxy S10“ kainuos JK?
„Samsung Galaxy S9“ kainuoja gana didelį £ 739, kuris buvo brangus net 2018 m.

Deja, „Galaxy S10 dėklai“ kainos prognozavimas yra labai sunkus.

„Apple“ pakeitė žaidimą 2018 m. Savo naujuoju „iPhone“ modelių sąrašu, pradedant nuo aukšto £ 749 iki absurdiško £ 1,449.

Tai gali priversti „Samsung“ padidinti savo kainas natūra, todėl jos prekės ženklas neatrodo pigesnis nei „Apple“.

Tačiau susirūpinimas dėl Apple gebėjimo iš tikrųjų parduoti savo naujus „iPhone“ turi daug abejonių, ar žmonės nori sumokėti £ 1000 plius už išmanųjį telefoną.

Tai gali paskatinti „Samsung galaxy s10 dėklai“ laikytis mažesnės kainos, kad būtų išvengta panašaus blogo PR.

„Tai bus potencialus žaidimo modelio dizainas iš„ Samsung “su trimis modeliais, kurie gali svyruoti nuo £ 850 žemo galo iki £ 1350 aukštos klasės, su visais varpais ir švilpukais“, – paaiškino Danas.

„Su„ Apple “bėdomis tai yra pagrindinis„ Samsung “produkto išleidimas.“

Be to, praėjusiais metais paskelbtas mini dienoraščio „Gizmodo“ pranešimas parodė, kad „Galaxy S10 Lite“ kainuos £ 669, o „Galaxy S10“ – 799 arba 999 svarų sterlingų.

Ir aukščiausias telefonas – „Samsung Galaxy S10 Plus “ – turėtų kainuoti £ 899, £ 1 099 arba £ 1399, priklausomai nuo modelio.

Žinoma, „Samsung“ iš tikrųjų neišleido jokios oficialios „Samsung Galaxy S10“ kainos informacijos, todėl dabar gausite visus gandai su druska.

Kas yra „Samsung Galaxy S10“?
Kiekvienais metais „Samsung“ išleidžia du „high-end“ telefonus: pavasarį „Galaxy S“ įrenginius ir rudenį „Galate Note“ įrenginį.

„Galaxy S“ telefonai yra populiarūs „vidiniai“ įtaisai, tiesiogiai konkuruojantys su „iPhone“, todėl „Samsung“ juos supažindina su šilčiausiais elementais. O Samsung Galaxy S10 dėklai ypač geros kokybės.

„Samsung Galaxy S10“ yra šių metų „2018“ „Galaxy S9“ pakaitalas.

Tačiau „Samsung“ nuolat laikosi naujos programėlės, todėl turime pasikliauti gandais, nutekėjimais ir išsilavinimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *