Kaip išsiaiškinti, kiek kalorijų reikia prarasti, kad numesti svorį

„Tai yra Naujųjų metų rezoliucijų sezonas, o tai reiškia, kad daugelis iš mūsų priims taupyti daugiau pinigų, gausime pakankamai miego, o jūs jį supratote, sveikiau prarandami svorį. Papildomų svarų šalinimas visada yra aukščiausia rezoliucija, kurią dalijasi milijonai žmonių. Jei tai ir tavo, vienas klausimas greičiausiai vyksta per jūsų protą: Kiek kalorijų turėčiau iš tikrųjų imtis kiekvieną dieną numesti svorio?

Vidutiniškai aktyvi moteris nuo 26 iki 50 metų turėtų gauti apie 2 000 kalorijų per dieną, kad išlaikytų sveiką svorį, pagal USDA rekomendacijas amerikiečiams. Bet kai kalbama apie svorio netekimą, kalorijos nėra vienintelis dalykas. Kiek vartoti priklauso nuo veiksnių, tokių kaip jūsų amžius, aukštis, lytis ir veiklos lygis.

Jei gausite šį klausimą, tikriausiai matėte svorio netekimo svetaines ar programas, kuriose naudojama formulė, kurioje atsižvelgiama į šiuos kintamuosius. Įvedę savo asmeninius duomenis, voila – jis atgaivina stebuklingą kalorijų skaičių, kurį reikia kasdien, kad pasiektumėte norimą svorį. Garsas, kad būtų tiesa? Sveiką skatinantis mitybos redaktorius Cynthia Sass sako, kad tai yra.

Pavyzdžiui, kai užsiregistruosite su svorio netekimo programa, pvz., „MyFitnessPal“, jums bus užduodami konkretūs klausimai, padėsiantys jums nustatyti tikslus: jūsų dabartinis svoris, aukštis, tikslo svoris, lytis, amžius, veiklos lygis , ir greitis, kuriuo norite numesti svorio (bet kur nuo pusės iki dviejų svarų per savaitę).

„Sass“ teigia, kad dauguma šių programų naudoja formulę apskaičiuoja, kiek kalorijų reikia išlaikyti dabartinį svorį, o tada atimkite 500 kalorijų per dieną, jei norite prarasti vieną svarą per savaitę (arba atimti 1000 per dieną, jei norite prarasti du svarų per savaitę). Jei manote, kad iš jūsų kasdienio valgio plano bus iškirpta daugybė kalorijų, teisus. „Tai yra problema, dėl kurios dažnai būsi mažesnis nei jums reikia, kad pasiektumėte ir liktumėte savo idealiu svoriu“, – sako ji.

Šios formulės idėja yra ta, kad 3500 kalorijų atitinka vieną svarą, o tai reiškia, kad kasdien septynias dienas sumažinate 500 kalorijų, sukursite 3500 kalorijų deficitą, o savo ruožtu prarandate vieną svarą. „Su tuo yra visų rūšių problemų, – sako Sassas. „Jei vartojate žemiau kalorijų, reikalingų norint pasiekti sveiką svorį ar svorį, jie gali sulėtinti medžiagų apykaitą, prarasti raumenų audinį ar liesą audinį, taip pat turėti kitų šalutinių poveikių, pvz., Intensyvų potraukį ar alkį, dirglumą, nuotaikų kaita.”

Taigi, kaip jūs galite nustatyti, kiek kalorijų jūs iš tikrųjų turite numesti svorio, nekenkiant jūsų sveikatai? „Sass“ turi įsilaužimą: vietoj to, kad įvestumėte dabartinį svorį ir savo svorį į programą ar formulę, įveskite savo svorį laukelyje, kuriame prašoma jūsų dabartinio svorio, ir pažymėkite „išlaikyti dabartinį svorį“, nes jūsų tikslas, o ne svarų per savaitę. ” Pvz., Jei sveriate 150 svarų, bet norite pasverti 130, įveskite savo dabartinį svorį kaip 130, o savo tikslą „išlaikyti dabartinį svorį“.

„Tai suteiks jums kalorijų, kurių reikia norint pasiekti ir pasilikti 130, skaičių“, – sako ji, „ir jūs niekada nesumažinsite savo poreikių arba nesukursite visų kitų šalutinių poveikių“.

Mes bandėme šį požiūrį taikyti „MyFitnessPal“, pirmiausia įvesdami 150 svarų sveriamą svorį ir 130 svarų tikslą svoriui 35 metų, lengvai aktyviai dirbančiai moteriai, kuri treniruoja 4 kartus per savaitę 60 minučių. Pažymėjome jos tikslą kaip „prarasti 1 svarą per savaitę“. Tada programa pasiūlė ji valgo 1400 kalorijų per dieną, kad pasiektų savo tikslą. Be to, mes įvedėme tą pačią informaciją, tačiau sakėme, kad dabartinė moters masė buvo 130 svarų, o jos tikslas buvo „išlaikyti dabartinį svorį“. Jos dienos kalorijų pašalpa išaugo iki 1780. Tai didžiulis skirtumas.

Be abejo, šis metodas jums praras svorį šiek tiek lėčiau nei tuo atveju, jei per dieną suvartojote 500 kalorijų, bet mažai tikėtina, kad sunaikinsite medžiagų apykaitą, sudeginsite raumenis ar patirsite nuotaikų pokyčius, pvz., Dirglumą. Be to, 500 kalorijų per dieną pjaustymas daugeliui žmonių nėra tvarus. Tikėtina, kad tam tikru momentu būsi taip alkanas arba pavargęs, turėsite padidinti kalorijų kiekį … ir tai leis jums įgyti svorį atgal.

Nors suvartojamų kalorijų, reikalingų jūsų svoriui išlaikyti, skaičius yra „Sass“ pageidaujamas metodas, kai reikia stebėti jūsų suvartojimą, ji tvirtai įsitikinusi, kad kalorijų skaičiavimas yra ne visiems. „Jūs turite žinoti savo asmenybę“, – sako ji. „Kai kurie žmonės verčiasi duomenimis, jie mėgsta naudoti numerius ir stebėtojus, ir jie gali tiesiog tai peržiūrėti kaip duomenis. Kiti žmonės, turintys daugiau emocinių santykių su savo kūnu ir skaičiais ir jaučia nerimą dėl skaičiavimo, ir tai iš tikrųjų gali būti didžiulis. “

Niekada nepraleiskite kalorijų, jei tai sukelia per daug streso. Sassas sako, kad galų gale gali būti neproduktyvus ir paskatinti jus persivalgyti iš nusivylimo ar visiškai atsisakyti savo tikslo. Kai ji tampa vis sunaudojama, ji netgi gali sukelti streso hormono kortizolio, kuris, kaip buvo įrodyta, padidina pilvo riebalus, padidėjimą, ji priduria.

Laimei, jei jūsų maisto suvartojimo stebėjimas nėra jūsų dalykas, yra daug kitų būdų sumažinti kalorijų kiekį, pvz., Sutelkiant dėmesį į porcijos dydį, o ne kalorijas. Pavyzdžiui, padidinus ne krakmolingų daržovių, pavyzdžiui, špinatų, brokolių ir grybų, dalis, mažinant krakmolo dalis, pvz., Ruduosius ryžius, kvinojus ir saldžiąsias bulves, automatiškai sumažės kalorijų kiekis, sako Sass.

Kai kurie žmonės taip pat gali pabandyti naudoti stebėtoją tik pradžioje, kad jaustųsi, ką norėčiau valgyti sveiką kalorijų skaičių dėl savo tikslo svorio. Sassas sako, kad buvo pacientų, kurie nemanė, jog jie yra persivalgę, bet iš tikrųjų jie buvo 400 ar 500 kalorijų, kur jie turėjo būti.

Dar reikia prisiminti: ne visos kalorijos yra vienodos. Jei pataikote į kasdienį kalorijų tikslą, bet kiekvieną dieną valgote greito maisto, galite prarasti svorį, bet nesijausite gerai. Jei norite numesti svorio ir pagerinti savo sveikatą, visas maistas yra kelias.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *