„Jabra“ meta iššūkį „Bose“ ir „Sony“ dėl didžiausių triukšmą slopinančių skardinių su „Elite 85h“

Elite-85h-ausines-kaina
Elite-85h-ausines-kaina

Triukšmo slopinančios ausinės yra būtinos verslo keliautojams ir tiems, kurie bando sutelkti dėmesį į darbą, o užblokuoti aplinką. „Bose“ ir „Sony“ šiame pokalbyje dominavo, tačiau Jabra yra pasirengusi juos abu.

Skaitydami atsiliepimus ar aptarinėdami geriausias triukšmo slopinančias ausines su kitais, dažniausiai aptariami „Bose“ ir „Sony“, kurie abu turi nuostabias ausines su „QuietComfort 35 II“ ir „WH1000XM3“. „Jabra“ yra žinoma, kad ji sukūrė kai kurias pažangiausias ausines, skirtas profesionalams, dirbantiems verslo pasaulyje, ir šiandien paskelbė apie naujas „Elite 85h“ ausines, kurios trokšta slopinti kitus.

Nors praeityje aš bandžiau naudoti ausines ir ausines, mano ausys visada patyrė skausmą po valandos ar dviejų naudojimo, todėl klausiausi garso turinio. Įsitikinęs nuo mano seniausios dukros, bandydamas savo porą dienų, ir „Amazon“ $ 50 kainų kritimą, aš praėjusį mėnesį paėmiau Bose QuietComfort 35 II ir gyvenau puikiame garso gyvenime traukinyje, ant lėktuvo, ir mano biure.

Per pastaruosius kelerius metus aš išbandžiau daugybę belaidžių ausinių, keletą praėjusių metų po to, kai „Apple AirPod“ suprato apie šią rinką, bet visada grįžta prie „Jabra Elite Active 65t“, nes jie siūlo ilgą akumuliatoriaus tarnavimo laiką, puikų garsą kokybė, puikiai tinka ir forma, ir gali būti dėvimi beveik bet kurioje aplinkoje.

Taigi suprasdami, kad šiuolaikinės ausinės gali būti patogios, o po fantastinio „Jabra Elite Active 65t“, labai džiaugiuosi, kad būsimos laisvų rankų įranga „Jabra Elite 85h“ ausinės. Naujasis „Elite 85h“ remia „Jabra SmartSound“, paremtą išskirtine AE technologija iš garso, kuris viršija dabartinius rinkoje esančius „Active Noise Cancellation“ („ANC“) sprendimus, įskaitant aplinkos pritaikymą – automatiškai prisitaikant prie jūsų aplinkos iš eismo, į traukinius, lėktuvus, biuras, vėjas, lietus ir kt.

Jabra pareiškė, kad pagrindiniai „Jabra Elite 85h“ bruožai: „SmartSound“: garsas, kuris automatiškai prisitaiko prie jūsų aplinkos 100 proc. Laisvų rankų įranga: prieiga prie balso be mygtuko Keturi spalvų variantai: juoda, titano juoda, auksinė smėlio ir karinio jūrų laivyno Akumuliatorius: iki 32 valandų baterijos su ANC ir 35 valandos be ANC Mikrofonai: iš viso aštuoni mikrofonai. Šešios skirtos skambučiams, keturi – ANC ir du hibridiniai mikrofonai abiem skambučiams ir ANC Garsiakalbiai: 40 mm pagal užsakymą pagaminti garsiakalbiai Patvarumas: unikalus IP52 dulkių ir lietaus atsparumas, paremtas dvejų metų garantija nuo vandens ir dulkių Suasmeninkite: „Jabra Sound +“ programa „SmartSound“ funkcijoms, įskaitant pritaikytus nustatymus

„Jabra SmartSound“ teikiama žvalgyba atrodo gana nuostabi, gebanti aptikti garsus ir pritaikyti garso išvestį pagal besikeičiančią aplinką. Taip pat naudinga palaikyti laisvų rankų virtualų asistentą, kad galėtumėte toliau dirbti su savo rankomis ir kontroliuoti kitus darbo patirties aspektus. Atsižvelgdamas į patirtį, įgytą „Jabra Elite Active 65t“, tikiuosi išbandyti šias ausines, kai jos bus išleistos 2019 m. Balandį. Laisvų rankų įranga kainuoja mažiau nei konkurentai už $ 299 ir gali būti užsakyta kovo mėnesį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *