Kaip belaidžiu būdu krauti „iPhone 7“

„IPhone 8“ šeima buvo pirmoji „Apple“ telefonų karta, skirta palaikyti belaidį įkrovimą, o tai buvo pagrindinė galimų „iPhone“ funkcijų sąrašų dalis geriausioje dešimtmečio dalyje. Tai apima „iPhone X“, „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“, taigi „Apple“ tęsia didelį belaidį įkrovimą. Tačiau, jei jūs atėjote į šį straipsnį galvodami, galite tiesiog nusipirkti įkrovimo bloką jūsų (galbūt) naujam „iPhone“ telefonu priedai ir įkrauti be laidų, tai neįmanoma. Vis dėlto negalite naudoti „Apple“ būsimo bevielio įkrovimo blokelio su senesniais „iPhone“ telefonais. Atsiprašome. Tačiau yra būdas padaryti „iPhone 7“ arba „iPhone 7 Plus“ belaidžiu būdu įkraunamą kaip ir „iPhone 8“, ir viskas, ko jums reikia, yra pora priedų, kuriuos galite užsisakyti gana pigiai. Komplektavimas telefonu priedai su imtuvu Pirma, mums reikia atvejo, kad gautumėte belaidį įkrovimo signalą. „IPhone 8“ naudojama „AirPower“ technologija naudoja konkretų „iPhone 7“ lustą, ir net jei ji turi vieną po gaubtu, senesnis „iPhone“ dizainas netinka standartiniam bevielio įkrovimui. Pažvelkite į kitus bevielius įkrovimo telefonus ir pamatysite, kad jie turi plastikinius arba stiklinius nugarą, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S8“ telefonu pakrovejai. Metalo atramos, tokios kaip „iPhone 7“, netinka dabartinėms populiarioms belaidžio įkrovimo formoms. Štai kodėl belaidis įkrovimo imtuvas turi būti tarp telefono galo ir belaidžio įkrovimo plokštės. Paprastai tai daroma su byla. Vienas iš populiariausių yra „Mophie Juice Pack Air“ dėklas, kuris papildo siųstuvus belaidžiams įkrovimams. Kita vertus, telefonu priedai mažesnės kainos variantas yra iš „Nilkin“ bevielis pakrovejas, tačiau keletas atsiliepimų parodė, kad ryšys gali sulūžti po kelių savaičių ar mėnesių, todėl tai yra belaidžio įkrovimo lošimas, kurį ten pateksite. Žinokite savo standartus: Qi ir PMA „Apple AirPower“ naudoja pasirinktinę „Qi“ versiją (išreikštą „chee“), kaip ir daugelį populiarių bevielių įkroviklių. Tačiau vienas iš ilgiausiai stovinčių „Powermat“ belaidžio įkrovimo žaidėjų naudoja PMA. Galite galvoti apie „PMA“ ir „Qi“ kaip „VHS“ ar „BetaMax“ ar „Blu-ray“ vs „HD DVD“. Jie yra konkurencingi standartai, kuriais siekiama maždaug to paties dalyko, telefonu priedai ir belaidis pakrovejas naudojant skirtingus metodus. Jei ketinate įsigyti labiau prieinamą belaidį įkrovimo įrenginį „iPhone 7“, kuris palaiko tik vieną standartą, mes primygtinai rekomenduojame patekti į „Qi“, o ne „PMA“. „Starbucks“ kai kuriose savo parduotuvėse (JAV) naudoja PMA įkroviklius, nors ji pradeda naudoti „Qi“, nes „Apple“ naudoja „iPhone 8“ ir „iPhone X“ standartą. Jei norite ką nors pigiau nei „Mophie Charge Force“, galėsite rasti prieinamų „Qi pad“ variantų internete iš tokių įmonių kaip „YooTech“ ir „Antye“.

Yra net imtuvai, kurie nepalieka bylos dalies, tiesiog pridedant 0,5 mm storio skydelį prie telefono galinės dalies, jungiančios prie „iPhone 7“ žaibo prievado. Tai ne pats švelniausias išvaizda, bet  
telefonu priedai ir jis sumažina masę ir dauguma turėtų dirbti per ploną. Dėl galutinio belaidžio įkrovimo sprendimo ieškokite būdo, kuriame taip pat yra įmontuotas akumuliatorius. Dar kartą Mophie siūlo puikų sprendimą su „Juice Pack Air“. Prieš įkraunant papildomą 2,525mAh akumuliatorių, jis gali įkrauti „iPhone“ bateriją bevieliu būdu, o tai suteikia papildomą naudojimą iki 27 valandų. Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad belaidžio akumuliatoriaus korpusas bus gausesnis už paprastą imtuvą. Telefonu pakrovejai padėklas Kitoje dalyje perkamas siųstuvas, belaidis įrenginys, kuriame galėsite atsipalaiduoti „iPhone 7“. „Apple“ „AirPower“ padėklas ne iki 2018 m., Bet dabar iš „Apple“ internetinės parduotuvės galite įsigyti „Belkin“ „Boost Up“ padėklą. Tai „Qi“ pagrindu sukurta padas, palaikanti iki 7,5 W galios, kuri iš tikrųjų yra didesnė už 5W standartinį įkroviklį, pateikiamą kartu su „iPhone 7“. Tačiau jis neužsisakys jūsų telefono taip greitai, kaip „Apple“ 12W įkroviklis, o belaidis įkrovimas taip pat yra mažiau efektyvus nei įprastas laidinis įkrovimas. Tiek „Mophie“, tiek „Belkin“ atlieka „Apple“ patvirtintus įkroviklius ir, naudodami abu, galime patvirtinti, kad jie yra „top“, kad galėtumėte įkrauti „iPhone 7“, į kurį įjungtas bevielis ryšys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *